Overlock Baby Lock Victory BLS3 + zaškolení zdarma + zlaté VIP členství v šicím klubu na 12 měsíců

Neohodnoceno

Jedinečný overlock s automatickým napětím všech nití a navlékáním pomocí tlaku vzduchu.

 

ZÁRUKA: 2 roky

DOPRAVA: zdarma

 

Zaškolení ke stroji zdarma. Nákupem tohoto stroje u nás získáte zákaznický status "zlatý VIP". Následujících 12 měsíců budete mít 10% slevu na náš látkový sortiment a galanterii.

Příštích 12 měsíců můžete také využít slevu 10% i na jakýkoliv z našich kurzů šití.

 

24 990 Kč / ks 20 653 Kč bez DPH
odeslání 2 - 3 dny (> 5 ks)

Revoluční overlock Baby Lock Victory je novinkou pro podzim 2019 a patří do vyšší třídy domácích overlocků

Jeho jedinečnost tkví v několika věcech - například na něm nenajdete žádná kolečka na nastavování napětí jednotlivých nití. Stroj si sám umí dávkovat právě takové množství nitě a s takovým napětím, aby steh vypadal krásně na všech materiálech (Automatic Thread Delivery System). 

Dalším benefitem je konec s otravným navlékáním smyčkovačů - tzv. Jet-Air Threading systém dovede nitě na správné místo pomocí tlaku vzduchu - jen zasunete niť do otvoru a zmáčknete páčku, o zbytek se postará vzduch. Při navlékání není nutné dodržovat pořadí jednotlivých nití, takže při přetržení jedné z nití se nebudete muset zdržovat navlečením všech nití. A aby toho nebylo málo - navlékáčky mají i obě jehly.

Oproti jiným overlockům směřují jehly BabyLocku Victory k látce kolmo a ne pod úhlem. Razance prošití je díky tomu mnohem větší a stroj prošije i silné vrstvy materiálu. Tomu navíc napomáhá i vysoký zdvih patky - 6 mm.

Overlock BabyLock Victory disponuje kvalitním LED osvětlením dvěma diodami.

  


DALŠÍ FUNKCE:

rychlé navlékání vzduchem Instant Jet-Air Threading™, automatický systém napínání nití Automatic Thread Delivery (ATD™) systém, kolmá jehla, pokročilý systém ořezu materiálu, zdvih patky až 6 mm, trubkové smyčkovače, plnohodnotný diferenciální podavač, 2x LED osvětlení pracovní plochy, vestavěný navlékač jehel, regulace přítlaku patky, nastavitelná délka stehu 0,75 - 4 mm, nastavitelná šířka stehu 2 - 9 mm, rychlost šití 1500 stehů za minutu

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► návod k navlečení nití, český návod k obsluze, štěteček / přípravek k nasazení jehly, šroubek pro upevnění jehly, balíček jehel různých velikostí Organ HA x 1 SP/ CR, malý šroubovák, pinzeta, náhradní horní ořezávací nůž, kryt stroje, odvíjecí kotoučky, kotoučky s hubkou, niťové síťky, imbus klíč, držák cívek

 

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 7,3 kg

celkový příkon stroje: 135 W 

rozměry stroje : 29,5 cm (výška), 32 cm (délka), 28 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

Ke každému zakoupenému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

Případnou koupí tohoto stroje se rovnou zařadíte do skupiny zlatých VIP zákazníků, kterým e-shop při příštím nákupu ukáže u látek a galanterie o 10% nižší cenu. Stejně tak získáte slevu 10% na naše kurzy. Tato nabídka platí bez omezení 12 měsíců od vašeho nákupu. A pokud se vám během té doby podaří u nás opět nakoupit v souhrnné hodnotě 15 tisíc (jednotlivé nákupy se sčítají), sleva vám prodlouží o další rok.

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: BabyLock
Kategorie: Šicí stroje
Využití: overlock
Typ stroje: Domácí šicí stroj
Počet jehel: 2
Počet nití: 2, 3, 4
Volné rameno: ne
Regulace šířky ořezu: ano
Možnost vypnutí nože: ano
Regulace přítlaku patky: ano
Počet stehů: 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: