Fibre Mood | No. 22

k půjčení
Značka: FibreMOOD
385 Kč / ks 344 Kč bez DPH
dostupné pouze k půjčení prezenčně v dílně
Položka byla vyprodána…

Časopis s oděvními střihy a návody.

V čísle 22 najdete 12 střihů, ze kterých můžete vytvořit 29 variant oděvních kusů.

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity.

Kategorie: Střihy na šití

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Letošní jarní FibreMOOD láká na povedené klasické kalhoty #bernie a vestu #gabriela. Kabát pro odvážné a šaty a košile pro všechny. Sukně s předním rozparkem je drobné retro, které nás také baví. Vyberte si podle svého stylu a šijte z látky, která vám padne. Fibre je studnicí a když ho budete používat moudře, je dobrým služebníkem.


Fibre Mood vzniká v Belgii a vychází v pěti jazykových mutacích. V češtině nikoliv, tak se musíme smířit s angličtinou. Mezi časopisy s oděvními střihy se postupně etabloval díky aktuálnímu designu a také pro přístupnost svých návodů, které jsou doprovázeny velmi srozumitelnými nákresy. FibreMOOD jsme kdysi pro český trh objevili my. Máme rozsáhlou knihovnu starších čísel včetně těch úplně nejstarších. K dispozici jsou vám prezenčně v naší sdílené šicí dílně.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: