TAUKO Magazine | No. 4

* je zpátky
645 Kč / ks 576 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

128 stran plných tvůrčí šicí inspirace z Helsinek

obsahuje 10 designérských střihů + postup šití

střihy pro různé úrovně obtížnosti, vystupňováno pro devět velikostí

Jazyk: angličtina

Kategorie: Střihy

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

4. číslo TAUKO magazine přichází s uchvacující inspirací ze světa hub. Ano, ano - houby, les a tajemná mikorhiza - fascinující záležitost... Tauko pracuje se symbolickou úrovní a imaginací. Vášeň k hledání hub, propojení s pradávnou energií lovců a sběračů a paralela k tvůrčí činnosti, kde podstata procesu je skryta pod povrchem stejně jako podhoubí, které neviděné vytváří zásadní komunikační a podpůrnou síť celého lesa.

Střihy tohoto čísla jsou volně inspirovány světem rostlin a hub. S tímto zadáním je vytvořily oděvní designérky napříč kontinenty (poprvé máme v Tauko zástupkyni z Československa - Slovenka Kristína Šipulová vytvořila krásný, minimalistický střih šatů Helpa). Modely pak byly nafoceny na dvojici žen, která nám ukazuje synergii v různosti a inspiraci k nadčasovosti sama za sebe. Z celého čísla dýchá optimismus a prostá radost ze života. Protože život možná vůbec nemusí být složitý a komplikovaný.

Mezi články najdete exkurz do světa barvení látek pomocí (wait-for-it) hub. Také se dozvíte, co je ta slavná mikorhyza, dostanete tipy na DIY knihy a nasytíte se skrze maker story Kristiny Šipulové a dalších výjimečných žen, které jdou fascinující a inspirující cestou tvůrkyň.

 


TAUKO jako takové je globální časopis. Díky rozkročení svých zakladatelek oslovuje návrháře a návrhářky z celého světa s přesahem k udržitelné tvorbě, kteří zde nabízí své střihy i myšlenky, které je při tvorbě vedou. Každý z přispívajících je osobnost a dohromady vytváří skvělý a inspirující koncept, který vás možná přiměje i o své vlastní tvorbě přemýšlet trochu jinak.

All photos by Meklit Fekadu Tsige, @meklit.fekadu, @taukomagazine
All illustrations by Ivona Fodora, @ivonafodora, @taukomagazine

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: