Fibre Mood | No. 26

* je zpátky
Značka: FibreMOOD
385 Kč / ks 344 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

V čísle 26 najdete 12 střihů.

Velikostní škála: 32 - 60, XS - XXXL

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity.

Kategorie: Střihy na šití

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

FibreMood 26 se už definitivně naladilo na podzimní notu a zlehka připomíná, že Svátky jsou už za dveřmi. V novém čísle najdete sportovní parku a pletenou vestu na podzimní procházky, ale i slavnostní šaty a halenky ke stromečku. 

Celé číslo propojuje myšlenka vrstvení a variability oděvu, která se mění na základě toho, jaký použijete materiál. Díky tomu můžete mít ze stejného střihu třikrát jiný model vhodný jednou do divadla a podruhé třeba na dětské hřiště.

FibreMood v čísle 26 představuje spolupráci s francouzským látkovým brandem Atelier Brunette, který letos slaví 10 let (a my mimochodem také). Společnými silami vytvořili zavinovací overal Addie a nás tedy hodně baví!


Fibre Mood vzniká v Belgii a vychází v pěti jazykových mutacích. V češtině nikoliv, tak se musíme smířit s angličtinou. Mezi časopisy s oděvními střihy se postupně etabloval díky aktuálnímu designu a také pro přístupnost svých návodů, které jsou doprovázeny velmi srozumitelnými nákresy. FibreMOOD k nám dovážíme od jeho úsvitu před lety. Stará čísla už nedosklaďňujeme, ale máme velmi rozsáhlou knihovnu starších čísel včetně těch úplně nejstarších. K dispozici jsou vám prezenčně v naší sdílené šicí dílně.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: