The Workbook, all season wardrobe

Neohodnoceno

Průvodce ušitím základního šatníku pro minimalistickou oděvní tvorbu

výrobce: Merchant & Mills

jazyk: v angličtině

konfekční velikosti střihů: 34 až 44

formát A4, 176 stránek, 6 základních střihů a jejich variací

750 Kč / ks 682 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Dřív než se pojem capsulový šatník začal skloňovat napříč světem udržitelné oděvní tvorby, Merchant & Mills uvedli učebnicí, která postupně provede základy šití oděvů. Dozvíte se tipy a triky, co vám maminka ani babička neřekly a získáte sebedůvěru ke složitějším a náročnějším projektům. Neboť misi knížky vidí její autorky takhle: "The aim of this book is to move beyond simplicity and dare the maker to develop new skills." Myslíme, že se jim to docela povedlo a knihu vám doporučujeme do šicí knihovničky zařadit.

Naše hodnocení:

Jako teoretický průvodce a rádce pro šití oděvů je kniha velmi dobře zpracovaná.

Pozn. myslete na to, že kniha je v angličtině. Není to na škodu. Pokud středoškolskou základní angličtinou pasivně vládnete, s knihou si poradíte. A získat šicí terminologii v angličtině se vám ještě bude hodit při získávání šicího know-how v hlubinách internetu.

Logika textu a grafiky drží při sobě a pomáhá pochopit potřebné. Vcelku názorně porozumíte, co máte v každé etapě dělat. Jako vždy se ale trochu hodí, pokud nesedíte u stroje úplně poprvé a umíte ho alespoň základně ovládat. Nutné know-how a taky trochu šicích skills můžete buď získat sami doma nebo na nějakém šicím kurzu.

Střihy, které v knize najdete, považujeme některé za velmi nadčasové a jiné za už trochu odváté časem (vydání knihy je rok 2016), což je ale čistě náš osobní názor, který nikomu nevnucujeme. 

Obsažené střihy: 

tílko/košilka

triko s dlouhým rukávem/tunika

zavinovací top

oversized drop-shoulder bunda

kalhoty širšího klasického střihu

Jméno značky: Merchant & Mills
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: