Škola šití

Neohodnoceno

Intenzivní kurz zahrnuje šest večerních setkání a ocení ho všichni, kdo se chtějí do šití opravdu ponořit. 

Úroveň: začátečníci, falešní začátečníci, mírně pokročilí

DÁRKOVÉ VOUCHERY na naše šicí kurzy

Podmínky účasti na kurzech od 10. 5. 2021

termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 850 Kč / kurz 4 835 Kč bez DPH
Volno (1 kurz)

Škola šití je ambiciózním kurzem pro ambiciózní zájemkyně a zájemce. Zahrnuje šest setkání (každé 3 a půl hodiny) V první polovině cyklu se seznamujete se strojem a šijí se jednoduché projekty. Druhá polovina cyklu je věnována oděvní tvorbě. Nemusíte se obávat přijít, pokud jste u stroje nikdy neseděli - počítáme s tím a vysvětlíme vše potřebné. Pokud už základy máte, můžete se rovnou pustit do trochu složitějších projektů.

Své šicí projekty si volí účastnice či účastníci dle vlastního uvážení. Máme osvědčené portfolio úvodních projektů, které stále rozšiřujeme. K těmto jsme zpracovali vlastní návody a dostanete je od nás jako dárek ve formě pdf., abyste si pak doma mohli ušít, co s námi na kurzu nestihnete.

Kolik toho stihnete ušít během kurzu? Záleží na vás, jak zdatní budete a také, jak složité věci budete šít. Standardně kurzisti/ky zvládnou 3 úvodní projekty (šátek, taška, penál na zip, polštář,...) a 1 nebo 2 oděvní (sukně, top, ...).

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace ke spotřebě materiálu se včas dozvíte, a pokud si budete dokupovat některé z látek v naší prodejně, máte na ně 10 % slevu.

Během kurzu máte přístup k naší šicí knihovně. 

Náhrada hodin. Naše kurzy jsou zpravidla obsazené na maximální kapacitu a nahrazovat zameškané hodiny bývá poměrně složité. Pokud na některé ze setkání nebudete moci dorazit, je možnost náhrady každý všední den mezi desátou a pátou hodinou v rámci naší sdílené šití dílny. Nejedná se o ekvivalent kurzu, ale vždy tu najdete někoho, kdo poradí.

Kvalitní a nové šicí stroje máme k dispozici pro všechny. Chcete-li si na kurz donést stroj vlastní, prosím konzultujte to s námi dopředu.


ALTERNATIVNÍ KURZY:

Úvod k tajemství šití (začátečníci, falešní začátečníci // 3 setkání - 2690,-)

První něco na sebe (mírně pokročilí // 3 setkání - 2690,- )

 

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora 6.9.2020 14:25
Kurz byl bezvadný. Lektorka nás hezky provedla všemi projekty. Pomáhala nám se zapeklitými situacemi (jako výměna jehly ve stroji, zacuchané nitě a tak podobně :-)). V dílně jsou k dispozici i krásné látky, takže pro každý projekt se dalo hned vybrat z čeho šít. Největší radost mám z ušité tašky a trička. Tričko pravidelně nosím a určitě si ušiju ještě jedno doma. Určitě všem kurz doporučuji.
Odpovědět
L Avatar autora 11.12.2019 11:18
Kurz mne strašně bavil, potřebovala jsem ušít šaty a to se povedlo, doma už levou zadní poctivě šiju taštičky, které jsem se tam také naučila a dostane je spoustu mých kamarádek k Vánocům. Lektorka Markéta byla super a prostředí i skupina holek, co jsme se sešli byla moc fajn. Všem, kdo by se chtěli naučit šít kurz 100% doporučuju.
Odpovědět
AH Avatar autora 26.6.2019 13:11
Naprosto totální spokojenost, krásné prostředí, fajn lidi a Markéta je úžasná
Odpovědět