Semestrální kurz šití | mírně pokročilí

Pohlídat ...
14 490 Kč / kurz 11 975 Kč bez DPH
nový termín, září 2024
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Náš nejvíc komplexní kurz zahrnuje 12 večerních setkání, během kterých se naučíte všechno, co potřebujete vědět, pokud se chcete pustit do tvorby kvalitně ušitého šatníku. 

Chcete-li být informování o vypsání nového termínu semestrálního kurzu pro podzim 2024, neostýchejte se nám napsat. Stačí např. položit dotaz k produktu, čteme je a ozveme se.

Úroveň: mírně pokročilí. Ideální pokračování pro absolventy kurzů První něco na sebe

DÁRKOVÉ VOUCHERY na naše šicí kurzy

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Náš nejkomplexnější kurz pro všechny, kteří věří, že naučit se složitější techniky hned na začátku je cesta k lásce k řemeslu a ke kvalitně ušitému šatníku.

Máte už za sebou své první projekty do domácnosti, zvládnete si ušít jednoduchou halenku nebo sukni do gumy a toužíte se pořádně ponořit do oděvní tvorby? Pokud už na začátku této cesty souzníte s tím, že se tomu chcete naučit co možná nejlépe a bez jakéhokoliv "šizení", bude pro vás tento kurz to pravé. 

Naučíte se možné způsoby šití kapes, odšívání záševků, šití límečku i poklopce. Budete pracovat se střihem, který si upravíte tak, aby seděl a lichotil vaší postavě. Zjistíte, jak důležitá je při šití žehlička a možná vám přijde na pomoc i krejčovská šunka a kovadlina. Je to pro vás zatím španělská vesnice? Po dvanácti týdnech to budete nejen vědět, ale možná si je budete chtít pořídit i domů. :) 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace ke spotřebě materiálu se včas dozvíte, a pokud si budete dokupovat některé z látek v naší prodejně, máte na ně 10 % slevu.

Kurz je vhodný pro účastníky a účastnice od 15 let.

Během kurzu máte přístup k naší šicí knihovně. 

Náhrada hodin. Naše kurzy jsou zpravidla obsazené na maximální kapacitu a nahrazovat zameškané hodiny bývá poměrně složité. Pokud na některé ze setkání nebudete moci dorazit, je možnost náhrady každý všední den mezi desátou a pátou hodinou v rámci naší sdílené šití dílny. Nejedná se o ekvivalent kurzu, ale vždy tu najdete někoho, kdo poradí.

Kvalitní a nové šicí stroje máme k dispozici pro všechny. Chcete-li si na kurz donést stroj vlastní, prosím konzultujte to s námi dopředu.


PRO HLADKÝ START JE PŘED SEMESTRÁLNÍM KURZEM DOBRÉ ABSOLVOVAT:

První něco na sebe

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně/středně pokročilí
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Víc, než jsem očekávala 16.1.2024 10:20
S kurzem jsem naprosto spokojená. Čásově bylo to super, stihli jsme všechno a nemuselo se zbytečně pospíchat. Andrejka má talent k účení, umí to všechno vysvětlit do hloubky a věnuje se každemu individualně. Nejvíc se mi libilo že na rozdil od kratších kurzů nešili jsme jen podle hotových střihů, ale naúčili jsme se jak stříh úpravit na sebe. Je to něco, co pro mně bylo úplně nové a přijde mi, že málo kdo tohle účí. Atmosfera byla opravdu přijemná, úšili jsme vypasovanou košili, spoustu vzorniků a začali jsme šít i šáty. Můžu jen doporučít.
Odpovědět