Pánská košile | mírně a středně pokročilí

Novinka sleva na první termín kurzu ever
7 500 Kč –10 %
F2A0473
7 500 Kč –10 % 6 750 Kč / kurz 5 579 Kč bez DPH
Volno (2 kurz)
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kurz klasické pánské košile jako od krejčího. 

Další z kategorie: Kurzy šití v Praze

Kurzy šití pro pokročilejší

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Kurz pro všechny, kteří chtějí ušít krásnou a padnoucí košili. Třeba i svatební.

Fascinují vás krejčovské techniky a před spaním přemýšlíte, že byste příště ušili pánskou košili. No, my to máme podobně. Pánská košile je meta. Na poprvé nedosáhnete dokonalosti, s tím se rovnou smiřte - učíte se řemeslu a to chvíli trvá. Ale pokud už máte dostatečné zkušenosti s šitím a dokážete vyvinout pečlivost, pánskou košili zvládnete. A pak doma druhou a třetí a budete na sebe asi docela pyšní.

Na vaší první pánské košili vás naučíme správné postupy tak, jak je vymysleli generaci krejčích před námi. Kurz vede Věra, která krejčové opravdu vychovává a činí tak s velkým respektem k řemeslu. Vy dostanete informace a know-how a už nikdy se nepodíváte na košili (ani muže v košili) těma samýma očima jako dříve.

PRO KOHO:

Kurz svojí úrovní navazuje na náš koncept Prvního něco na sebe. Přijít samozřejmě můžete, i pokud jste si základy šití a prvním setkáním s oděvní tvorbou prošli někde jinde (třeba I sami doma s youtube). Abyste kurz absolvovali v pohodě, očekává se, že už jste na sebe ušili alespoň sukni nebo jednoduchou halenku. 

Pokud na šití potřebujete klid a více času, je možné, že od lektorky dostanete menší domácí úlohu, které se budete věnovat během týdne mezi lekcemi. Ničeho se ale nebojte, půjde o jednoduché kroky, které doma nebo v naší sdílené dílně v pohodě zvládnete, abyste na druhém setkání mohli pokračovat z podobné úrovně. 

Kurz je vhodný pro účastníky a účastnice od 15 let. Mladší děti z naší zkušenosti vyžadují jiný styl práce, než mají naše skupinové lekce pro dospělé. Pokud máte doma mladší nadšence do šití, než je 15 let, napište nám a vymyslíme vám individuální kurz šití přímo na míru. 

CO SE NAUČÍTE:

Možná jste netušili, že pánská košile je kus oděvu s docela zajímavou historií. Mimo teorie a fun facts vás ale na kurzu naučíme hlavně techniky vyšší krejčoviny potřebné pro pečlivé ušití skvělé pánské košile na míru. Nemluvíme tu jenom o zhotovení knoflíkové légy a nakládané kapsy. Pokoříte třeba jeden z nejobávanějších milníků každé šicí cesty - vypracování límce. Ukážeme vám, jak správně ušít rukávový rozparek a jak rukáv všívat do manžety. 
Zkušená lektorka vás postupně provede celým procesem a výsledkem vašeho snažení bude skvělá pánská košile ušitá na míru se všemi tradičními detaily.

CO SI UŠIJETE:

Precizně ušitou pánskou košili ve velikosti, jakou potřebujete.

PRAKTICKÉ INFO:

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná a čas kurzu zahrnuje hodinovou pauzu na oběd.
Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: obecný/flexibilní
Úroveň / Pokročilost: mírně/středně pokročilí, více pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: