Škola šití | začátečníci + falešní začátečníci

7 450 Kč / kurz 6 157 Kč bez DPH
Volno (3 kurz)
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Intenzivní kurz zahrnuje šest večerních setkání a ocení ho všichni, kdo se chtějí do šití opravdu ponořit. 

Úroveň: začátečníci, falešní začátečníci, mírně pokročilí

DÁRKOVÉ VOUCHERY na naše šicí kurzy

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Škola šití je ambiciózním kurzem pro ambiciózní zájemkyně a zájemce. Zahrnuje šest setkání (každé 3 a půl hodiny) V první polovině cyklu se seznamujete se strojem a šijí se jednoduché projekty. Druhá polovina cyklu je věnována oděvní tvorbě. Nemusíte se obávat přijít, pokud jste u stroje nikdy neseděli - počítáme s tím a vysvětlíme vše potřebné. Pokud už základy máte, můžete se rovnou pustit do trochu složitějších projektů.

Své šicí projekty si volí účastnice či účastníci dle vlastního uvážení. Máme osvědčené portfolio úvodních projektů, které stále rozšiřujeme. K těmto jsme zpracovali vlastní návody a dostanete je od nás jako dárek ve formě pdf., abyste si pak doma mohli ušít, co s námi na kurzu nestihnete.

Kolik toho stihnete ušít během kurzu? Záleží na vás, jak zdatní budete a také, jak složité věci budete šít. Standardně kurzisti/ky zvládnou 3 úvodní projekty (šátek, taška, penál na zip, polštář,...) a 1 nebo 2 oděvní (sukně, top, ...).

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace ke spotřebě materiálu se včas dozvíte, a pokud si budete dokupovat některé z látek v naší prodejně, máte na ně 10 % slevu.

Kurz je vhodný pro účastníky a účastnice od 15 let. Mladší děti z naší zkušenosti vyžadují jiný styl práce, než mají naše skupinové lekce pro dospělé. Pokud máte doma mladší nadšence do šití, než je 15 let, napište nám a vymyslíme vám individuální kurz šití přímo na míru. 

Během kurzu máte přístup k naší šicí knihovně. 

Náhrada hodin. Naše kurzy jsou zpravidla obsazené na maximální kapacitu a nahrazovat zameškané hodiny bývá poměrně složité. Pokud na některé ze setkání nebudete moci dorazit, je možnost náhrady každý všední den mezi desátou a pátou hodinou v rámci naší sdílené šití dílny. Nejedná se o ekvivalent kurzu, ale vždy tu najdete někoho, kdo poradí.

Kvalitní a nové šicí stroje máme k dispozici pro všechny. Chcete-li si na kurz donést stroj vlastní, prosím konzultujte to s námi dopředu.


ALTERNATIVNÍ KURZY:

Úvod k tajemství šití (začátečníci, falešní začátečníci // 2 setkání - 2490,-)

První něco na sebe (mírně pokročilí // 2 setkání - 2490,- )

 

 

 

 

Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora 17.11.2022 14:03
Kurz jsem si moc užila. Začala jsem jako úplný začátečník, a teď už umím základní projekty. Přes taštičky jsem se propracovala až ke krásné sukni. Už si umím mnoho věcí ušít sama a časem se znalostmi, které jsem získala na kurzu budu umět šít mnohem náročnější projekty. Zkoušeli jsme stříhat látku, šít na stroji, na overlocku atd. Naučila jsem se všechno potřebné k tomu, abych si něco ušila. S kurzem jsem byla velice spokojená.
Odpovědět
T Avatar autora 15.11.2022 11:38
Skvělý kurz, který moc doporučuji. Začíná se na jednodušších projektech a na konci jsem se propracovala ke krásné sukni a mikině. Líbilo se mi, že jsem si vyzkoušela různé šicí stroje i overlock. Těšila jsem se na každou hodinu a dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací a postupů, které jsem neznala a využívám je u šití doma.
Odpovědět
A Avatar autora 11.7.2022 17:45
Kurz pod vedením Andrejky byl super. Andrejka nám všechno vysvětlila, všechny komplikace nám pomohla porazit a odpověděla nám všechny naše záludné dotazy. :-) Bylo super si něco ušít pro každodenní používání - tašku všichni obdivují, taštička na zip je super a doma jsem jich ušila už asi deset a triko taky ráda nosím. :-) Bylo super si vyzkoušet různé šicí stroje i overlock. V dílně jsou krásné a kvalitní látky a ostatní šicí potřeby, můžu určitě doporučit. Kurz mě moc bavil a nadchl mě, během něj panovala super atmosféra a určitě mě to namotivovalo v šití pokračovat. Všem určitě moc doporučuji a zároveň se těším na další kurzy.
Odpovědět
E Avatar autora 6.9.2020 14:25
Kurz byl bezvadný. Lektorka nás hezky provedla všemi projekty. Pomáhala nám se zapeklitými situacemi (jako výměna jehly ve stroji, zacuchané nitě a tak podobně :-)). V dílně jsou k dispozici i krásné látky, takže pro každý projekt se dalo hned vybrat z čeho šít. Největší radost mám z ušité tašky a trička. Tričko pravidelně nosím a určitě si ušiju ještě jedno doma. Určitě všem kurz doporučuji.
Odpovědět
L Avatar autora 11.12.2019 11:18
Kurz mne strašně bavil, potřebovala jsem ušít šaty a to se povedlo, doma už levou zadní poctivě šiju taštičky, které jsem se tam také naučila a dostane je spoustu mých kamarádek k Vánocům. Lektorka Markéta byla super a prostředí i skupina holek, co jsme se sešli byla moc fajn. Všem, kdo by se chtěli naučit šít kurz 100% doporučuju.
Odpovědět
AH Avatar autora 26.6.2019 13:11
Naprosto totální spokojenost, krásné prostředí, fajn lidi a Markéta je úžasná
Odpovědět