Úvod do tajemství šití

2 690 Kč / kurz 2 223 Kč bez DPH
rezervace na tento termín jsou plné, můžete být ale ještě náhradník (klik ikona níže "zeptat se") rezervace na tento termín jsou plné, můžete být ale ještě náhradník (klik ikona níže "zeptat se") rezervace na tento termín jsou plné, můžete být ale ještě náhradník (klik ikona níže "zeptat se") Volno (3 kurz) Zvolte variantu
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

základní know-how a šití pro úplné (i falešné) začátečníky a začátečnice

10 a půl hodiny kurzu a tři ušité projekty

Kurz zahrnuje 3 setkání ve večerních hodinách všedních dnů nebo 2 dny ve zrychlené víkendové variantě.

Tento kurz můžete i darovat skrze dárkový voucher.

Další z kategorie: Kurzy šití v Praze

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Oblíbený kurz, který ladíme k dokonalosti už mnoho sezón

Po dobu konání kurzu máte přístup k naší šicí knihovně a získáte od nás dárkem sadu našich devíti autorských tutorialů na začátečnické projekty.

PRO KOHO 

U stroje jste nikdy neseděli a chcete to zkusit. Nebo už jste něco (málo) sami ušili a cítíte se jako falešný začátečník, kterému chybí základy.

CO SE NAUČÍTE 

Povíme si, k čemu jsou na stroji všechny ty kolečka a páčky a ukážeme si, jak funguje mechanismus šicího stroje. Stroje jsou různé, ale základní principy zůstávají a my chceme, abyste si pak sami doma dokázali poradit s šicím strojem po mamince a zároveň se nebáli moderních strojů a jejich vymožeností.

Na jednoduchých projektech se naučíte základní principy šití, na kterých pak můžete sami stavět. Získáte šicí sebedůvěru, základní know-how a hlavně se rovnou ponoříte do praxe. Šít plus mínus rovně přestane být postupně výzva a budete hledat nové. Stroje se přestanete bát a možná si troufnete i na kontrastní nit. 

CO SI UŠIJETE 

Své projekty si volíte sami. Standardně stihnete za dobu konání kurzu tři různé věci.

Máme pro vás portfolio osvědčených začátečnických projektů, z kterých si většina lidí vybere: klasický tunelový šátek okolo krku, plátěná taška, obal na knihu, povlak na polštář, zipová taštička,  ...  Zpracovali jsme k nim i vlastní tutorialy, takže doma pak můžete pokračovat v těch projektech, které jste během kurzu nestihli.

Pokud máte něco jiného vysněného, můžete s lektorem konzultovat svůj sen před začátkem kurzu a dohodnete se, jestli to sousto není pro začátek příliš veliké. Pokud ne, můžete do toho jít.


 

► PRAKTICKÉ:

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

Požadovaný level šicích skills: začátečníci a falešní začátečníci.

Maximální kapacita: 6 lidí

 

Chci dát vědět o nově vypsaných termínech

 

ALTERNATIVNÍ KURZY: Základy šití (1050,-) nebo Škola šití (5850,-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: obecný/flexibilní
Úroveň / Pokročilost: začátečnice a začátečníci, falešní začátečníci
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Úvod do tajemství šítí 9.8.2022 14:36
Kurz byl skvělý. Báječné látky i společnost. Skvělý profesionální přístup lektorky. Všechny naše dotěrné a "blbé" otázky s porozuměním zodpovězeny :). Zároveň byl prostor k vlastnímu pojetí a přístupu, jet ve vlastním tempu. Tímto také děkuji, že kupujete kvalitní přírodní látky a děláte v tomto směru osvětu. Z takového materiálu se šije, a potažmo se nosí, úplně jinak a je nejvyšší čas začít nosit kvalitní oblečení :). Určitě vřele doporučuji jak pro začátečníky tak i pro ty, co chtějí šít precizněji. :) Už se těším na další kurz u Vás :).
Odpovědět
A Avatar autora 21.6.2021 13:39
Kurz byl skvělý, moc mě to bavilo. Lektorka Eliška byla moc ochotná, dokonce s námi na poslední lekci ve svém volnu zůstala mnohem déle, abychom si stihli došít náš projekt, protože doma nemáme stroj. S ostatními účastníky jsme měli rozdílné tempo, takže se věnovala každému zvlášť a všechno nám krásně vysvětlila. Děkuji moc za zasvěcení do světa šití, určitě se k vám ráda vrátím, ať už na další kurz, nákup látky nebo pro nákup šicího stroje :)
Odpovědět
OC Avatar autora 31.8.2020 21:57
Byl to nejen přínosný kurz, ale i milé setkání s lektorkou Danielou.
Odpovědět
H Avatar autora 12.8.2020 10:00
Bylo to vždy milé setkání s dobrým výsledkem:-)
Odpovědět
D Avatar autora Doporučuji všem! 10.8.2020 15:45
Ze snu opravit babičin starý stroj a šít na něm se postupme času zrodilo zkusit šít nejdříve na dnes již klasickém elektrickém stroji. Ten doma nebyl, zkušenost také žádná (na kurzu jsem zjistila že existuje spodní a horní nit, že). A už po prvním večeru jsem zvládla šálu - je potřeba podotknout, že s velkou pomocí lektorky Denisy. A přestože koronavir zúžil výběr strojů, tak už mám jeden objednaný a těším se jako malé dítě na Ježíška. Děkuji moc za inspiraci, povzbuzení a doporučuji úplně každému, kdo by rád šil a neví jak.
Odpovědět
L Avatar autora 8.7.2020 15:19
Kurz byl perfektní, lektorka milá a trpělivá. Díky kurzu jsem získala nového koníčka - šití jsem si zamilovala. Předtím jsem u stroje v podstatě nikdy neseděla a netušila jsem, co, kde a jak nastavit, jak u šití postupovat. Díky kurzu jsem poznala kouzlo vlastnoručně ušitého výrobku. Moc děkuji za ochotu a vstřícnost. V dílně panuje velmi příjemná atmosféra :-)
Odpovědět
T Avatar autora Děkuji 26.5.2020 13:06
Kurz naprosto splnil moje očekávání. Naučila jsem se, že se stroje nemusím bát a že i když si občas dělá, co chce - umím ho zkrotit. :) Doporučuji všem, co nikdy nic neušily a chtěly by začít. Zároveň ale doporučuji i ostatním, kteří jsou váhavější nebo potřebují pomalejší tempo, i když je jim práce se strojem bližší. Danča byla skvělá, zábavná a trpělivá. Po kurzu jsem byla schopná ušít pytlíček, mini peněženku a dětské kalhoty. A to považuji za velký úspěch a dělá mi to radost. Terez
Odpovědět
J Avatar autora 3.3.2020 13:13
Kurz som si užila, splnil moje očakávania (zistila som, kde robím doma pri šití chyby, :-)). Lektorka Jarka bola veľmi trpezlivá a dokázala venovať svoju pozornosť všetkým našim požiadavkám a potrebám. Ušila som si viac projektov v porovnaní s tým, čo som si predstavovala (pytlík na pečivo, kosmetická taštička, pouzdro na magnetku, oprava starých šiat). Odišla som s veľkou chuťou tvoriť a skúšať, kúpiť si kvalitný stroj. Veľmi odporúčam.
Odpovědět
H Avatar autora 27.2.2020 15:59
Kurz jsem si přála na Vánoce pod stromeček potom co jsem několikrát navštívila obchod s látkami. Lektorka Denisa měla úžasnou trpělivost vše vysvětlit a věnovat se nám od začátku do konce. Díky tomuto kurzu se nebojím pustit se do jiných projektů a nemůžu se dočkat až si pořídím další kurz.
Odpovědět
A Avatar autora Naprostá pecka! 25.2.2020 18:09
Do začátku kurzu jsem šicí stroj spolehlivě rozeznala od lodního šroubu, ale k záměně s např. skartovačkou by dojít mohlo. Teď, po kurzu, jsem naprosto "chycená" a už vymýšlím jaký stroj si koupím a co dalšího si ušiju. Lektorka Denisa byla super, krásně nám dělala diskotéku a zároveň byla při vysvětlování nebesky trpělivá. Už se těším na další kurz!!!
Odpovědět
J Avatar autora 4.2.2020 16:34
Kurz byl skvělý, ke stroji jsem si sedla s nulovými zkušenostmi a odnesla jsem si slušivý tunel kolem krku, luxusní tašku a malé pouzdříčko na kosmetiku. Ale co je nejdůležitější, jsem nadšená a pouštím se do vlastních projektů. Vřele doporučuji.
Odpovědět