Terrazzo (night)

Neohodnoceno
vyprodané
terrazzo night cotton gauze fabric

Výrobce: Atelier Brunette (Francie)

Tkanina: gázovina (jednovrstvá)

Šíře látky: 140 cm

Gramáž: 85 g/m2

Země výroby: Indie

420 Kč / m 347 Kč bez DPH
Vyprodáno

Oblíbená látka z Atelieru Brunette. Kolekce zamířila pro inspiraci ke kamenům. Aneb betonové terrazzo v nečekaných souvislostech.

Látka je na gázovinu jemnější než by člověk od gázoviny čekal. Jednoduchá gázovina je hustěji tkaná než ta dvojitá a příze zdá se být také tenčí. Má nízkou gramáž, ale průhledná není. Látka je určitě nanejvýš příhodná pro vše oděvní - od šatů přes sukně či blůzky. Snad jen na kalhoty bychom si s ní netroufaly :)

Je hustěji tkaná než ta dvojitá. Průhlednosti se úplně bát nemusíte navzdory nízké gramáži. Terrazzo vzor je oblíbený na tuniky a topy, šaty už bude potřeba podšít.

A navíc k ní začali dělat v Brunette i šikmý proužek . Yes.


 

JAK SE O LÁTKU STARAT

Před polohováním střihu předeprat pro zbytkové vysrážení látky (cca 5%). Doporučená teplota praní 30° C, žehlit na střední stupeň po rubu. Sušičky se raději vyvarujte - výrobce to doporučuje. Pozor na prací prostředky s optickými zjasňovači - mohou mít nežádoucí efekt pro barvu látky.

 

Jméno značky: Atelier Brunette
Kategorie: Látky
Tkanina: Dvojitá gázovina
Materiál: Bavlna
Gramáž: gramáž nižší než 140 g/m2
Šíře: větší než 115 cm
Položka byla vyprodána…
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Letní šaty 17.6.2019 12:17
Gázovina je ideální materiál do horkých dnů. Šije se z ní velmi dobře, je poslušná, vzdušná a na nošení velmi pohodlná. Zpočátku jsem byla zklamaná, jelikož barvy nejsou tak syté jak jsem očekávala, nicméně vlastnosti materiálu předčily mé očekávání a po Terrazzo šatech následovaly další kousky (též z gázoviny, jen z látek, které již nejsou v nabídce). Dle mého názoru je materiál skvělý pro děti.
Odpovědět