Návštěva šicí dílny

Neohodnoceno

jednorázová návštěva šicí dílny, pro zamluvení termínu nás kontaktujte (jsme@materialistic.cz)

ALTERNATIVY: permanentka 5 hodin (650,-), permanentka 10 hodin (1100,-), šicí klub - půlroční členství (300,-), šicí klub - roční členství (600,-)

150 Kč / hodina 124 Kč bez DPH
Skladem (> 5 hodina)

Sdílená šicí dílna je otevřená každý den od desíti hodin. Od pondělí do čtvrtka můžete s námi šít až do pěti hodin, v pátek do čtyř. V ceně máte své pracovní místo, seřízený šicí stroj a všechno okolo ke své tvorbě (žehličky, špendlíky, křídy, pravítka, ...). Potkáte u nás i lektorku, která se pokusí Vám dle svého nejlepšího vědomí a svědomí poradit.

POZOR - při návštěvě dílny se očekává samostatná práce, nejedná se o ekvivalent kurzu. Lektor či lektorka, co je v dílně přítomný/á, Vám v případě potřeby se vším poradí. Potřebujete-li však individuální péči nebo pracujete-li na složitějším projektu, doporučujeme Vám navštívit některý z našich šicích kurzů či objednat se na individuální lekci šití (800,- Kč/hodina).

Při jednorázové návštěvě zaplatíte 150,- Kč za hodinu. Chcete-li chodit častěji, vyplatí se Vám koupě permanentky (na pět či na deset hodin).

Pro rezervaci místa v dílně stačí zavolat nebo napsat den předem a my Vám rezervaci potvrdíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: