JUKI HZL-353ZR-A + zaškolení zdarma + půlroční členství v šicím klubu (přístup k šicí knihovně, 5% sleva na látky a kurzy šití)

Neohodnoceno
dočasně vyprodané
HZL 353ZR A front
ZdarmaZdarma

Všestranný šicí stroj pro domácnost s pevnou konstrukcí.

 

ZÁRUKA: 2 roky

DOPRAVA: zdarma

 

Dostupnost: cca polovina července 2020.

 

Zaškolení ke stroji zdarma. K nákupu stroje Juki HZL 353 získáte půlroční členství v našem šicím klubu.

6 990 Kč / ks 5 777 Kč bez DPH
Na dotaz

Japonská firma Juki dlohodobě zaujímá vedoucí postavení na trhu průmyslových šicích strojů. Je považována za představitele vysoké kvality, spolehlivosti a za strůjce nových technických a softwarových inovací - vyrábí nejen mechanické části strojů, ale vyvíjí a vyrábí i elektroniku a motory. Mnohé z technických a konstrukčních řešení průmyslových šicích strojů používá také u šicích strojů určených pro domácí použití.

Univerzální domácí šicí stroj Juki HZL 353 ZR je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Nabídne vše, co byste od kvalitního stroje v této cenové kategorii očekávali - 21 druhů šicích stehů, jednokrokové šití knoflíkové dírky či možnost regulace přítlaku patky. Stroj disponuje sedmibodovým podavacím systémem, díky kterému se tenké i silné materiály posunují pod patkou rovnoměrně. 

 

 


DALŠÍ FUNKCE:

horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou, automatický navlékač jehly, volné rameno pro šití uzavřených tvarů (rukávů, nohavic), tlačítko pro zpětné šití, polohování jehly vlevo (vhodné při všívání zipů), přihrádka na příslušenství, vysoký zdvih patky až do 9 mm, snadná výměna patek na zacvaknutí, možnost regulace napětí horní nitě, kvalitní bílé LED osvětlení

STEHY:

dekorativní i užitkové (např. slepý steh, trikotový steh, lemovací steh); šití knoflíkové dírky je automatické; celkový počet stehů 21. Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-4mm; šířka stehu 0-7mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► 2x šroubovák (malý a velký), plstěná podložka, štěteček, páráček, cívka 3 ks, vodítko, sada jehel, druhý trn špulky nitě, pevný plastový kryt

► patky: patka základní, patka zipová, patka na obšívání knoflíkových dírek, patka na přišívání knoflíků

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 7,1 kg

celkový příkon stroje: 70 W 

rozměry stroje : 30,8 cm (výška), 41 cm (délka), 17,7 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Jako dárek dostanete půlroční členství v našem šicím klubu.

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Juki
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: mechanický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ano
Knoflíková dírka: automatická, jeden druh
Počet stehů: 21
Délka a šířka stehu: 0-4 mm, 0-7 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: