Brother Innov-Is A16

Neohodnoceno
Hlídat naskladnění
Brother a16
ZdarmaZdarma

Elektronický šicí stroj pro začínající i pokročilé, kteří ocení komfortní obsluhu. 

 

ZÁRUKA: 3 roky

DOPRAVA: zdarma

 

očekávané naskladnění: 3. 4. - 7. 4.

 

Pro rezervaci stroje nyní můžete udělat předběžnou objednávku. O platbu vás poprosíme až v okamžiku reálného naskladnění.

Anonymně můžete sledovat sklad skrz hlídací oko níže. Náš e-shop vám pak pošle automatický mail v okamžiku naskladnění. 

 

9 490 Kč / ks 7 843 Kč bez DPH
5-7 dní

Brother Innov-Is A16 je elektronický šicí stroj, který může používat začátečnice i pokročilý. Umí šít rychle a zároveň je dost citlivý, pokud potřebujete pomalé tempo. Stroj je silný a robustní a zvládne několik vrstev džínoviny. Obecně je to stroj pro ty, kdo ocení komfortní a pohodlné šití.

Obsluha je příjemná tak, že už se asi nebudete chtít vracet k nižším modelům. Od řady A16 začíná Brother s automatickým navlékáním nitě. „To je ale hloupost,“ řekla by možná vaše babička: „my jsme nic takového nepotřebovaly.“ No nepotřebovaly, ale kdybyste ho vyzkoušely, už byste stroj bez navlékačku nechtěly… A to ještě babička neví o automatickém zapošívání. I to tenhle šampion umí. 


DALŠÍ FUNKCE:

ořez nitě přímo na patkové tyči, kvalitní LED osvětlení pracovní plochy, možnost šití bez pedálu, plynulá regulace rychlosti šití

STEHY:

dekorativní i užitkové (např. slepý steh, trikotový steh, lemovací steh); šití knoflíkové dírky je automatické (umí 3 druhy); celkový počet stehů 16. Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-5mm; šířka stehu 0-7mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► cívky na spodní niť (4 ks.), náhradní jehly, dvojjehla, trn na druhou nit při šití dvojjehlou, páráček, štěteček, síťka na nit, šroubováky, talířky na nitě, pedál, kabel, návod na obsluhu stroje

► patky: základní patka s fixací polohy, patka na knoflíkové dírky, patka overlocková, zipová patka oboustranná, patka se středovým vodičem (pro slepý steh), patka pro našívání knoflíků

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 6,2 kg

celkový příkon stroje: 42 W 

rozměry stroje : 31 cm (výška), 42 cm (délka), 18,2 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Můžete si vybrat dárek, který vám sedí:

a) jednorázově 10 % na naše látky nebo některý náš šicí kurz nebo

b) získáte členství v našem VIP klubu s trvalou slevou 5 % na látky i kurzy a navíc po dobu jednoho roku každý měsíc 2 hodiny ve sdílené šicí dílně zdarma

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Brother
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: elektronický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano, komfortní
Přítlak patky: ne
Knoflíková dírka: automatická, tři druhy
Počet stehů: 16
Délka a šířka stehu: 0-5 mm, 0-7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: