Echino

Látky pod značkou Echino se objevily poprvé v roce 2005. Designérsky za nimi stála Etsuko Furuya - japonská textilní výtvarnice a produkčně tým Kokka Fabrics. Tito za nimi stojí i dnes a Echino si za tu dobu získalo fanoušky napříč kontinenty.

Poznávacím znamením Echina jsou výrazné barvy, kontrastní kombinace a geometrické vzory v propojení s přírodou. Nejčastějším materiálem a vlajkovou lodí tohoto brandu je plátno v kombinaci bavlna a len. Tato plátna mají skvělou gramáž na šití všech dekoračních projektů od polštářů po závěsy, stejně jako tašky a další doplňky. Na instagramu můžete vidět i šaty nebo kabáty z Echina. Jsou to výrazné kusy a rozhodně one of its kind. Pokud z Echin pláten chcete šít oděvy i Vy, budete pravděpodobně muset zvážit podšívku. Není to kvůli průhlednosti materiálu, ale především pro komfort vaší citlivé kůže (bez obalu řečeno - Echino na kůži při nošení většině lidí vadí, protože trochu škrábe ;).

Na naše kurzy šití Echina kralují především při šití tašek a taštiček a látkových košů. Tam nadělají opravdu hodně parády a s malým kouskem látky dokážete stvořit výjimečný kousek, který v sobě nese hodně radosti...

Echino metráž aktuálně skladem