Minimalistický kabátek | středně pokročilí

* je zpátky
2 420 Kč / kurz 2 000 Kč bez DPH
Volno (3 kurz)
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ušij si svůj jedinečný minimalistický kabátek. Nekomplikovaný střihem, sofistikovaný zpracováním. Na jaro, na studené letní večery i pod zimní kabát.

ALTERNATIVY: První něco na sebe (2690,-) |  Druhé něco na sebe (3740,-) 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

9 hodin stehování, šití a špendlení a jeden nový kabátek do vašeho šatníku.  

Workshop je určen pro ty z vás, kteří už umíte ovládat šicí stroj a ušili jste si na sebe třeba jednoduchou halenku nebo sukni do gumy. My vás naučíme, jak svoji tvorbu precizovat- poznáte, jak je důležité při šití stehovat a možná úplně poprvé v životě budete všívat podšívku a dokončovat detaily ručním šitím.

Kabátek má mírně oversized střih, podšívku a dvě nebo jednu nakládanou kapsu a klidně i zapínání na vázačku, budete-li chtít. Nejkrásněji podle nás vypadá z žakárových a prošívaných látek jako má Merchant & Mills. Elegantního vzhledu docílíte použitím pevnějšího twillu, ale šít můžete také ze lnu střední či vyšší gramáže. 

Setkání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace k průběhu  se dozvíte po zaplacení kurzu.

Kurz je vhodný pro účastníky a účastnice od 15 let. Mladší děti z naší zkušenosti vyžadují jiný styl práce, než mají naše skupinové lekce pro dospělé. Pokud máte doma mladší nadšence do šití, než 15 let, napište nám a vymyslíme vám individuální kurz šití přímo na míru. 

Maximální kapacita: 4 osoby

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně/středně pokročilí
Nevyplňujte toto pole:
Z Avatar autora Minimalistický kabátek 29.3.2024 22:54
Z kurzu jsem byla nadšená, výsledný kabátek je opravdu krásný a praktický. Lektorka byla moc milá a nápomocná, hned na začátku mi pomohla s výběrem látek, a srozumitelně mě provedla i všemi následujícími kroky, od střihu, přes šití na stroji, až závěrečné ruční šití. Moc děkuji za úžasný zážitek. Šicí dílna Materialistic je navíc celkově prima prostor, s prostornými stoly na střihání z velkých látek, což bylo při šití kabátku praktické.
Odpovědět