Druhé něco na sebe | mírně a středně pokročilí

2 490 Kč / kurz 2 058 Kč bez DPH
Volno (3 kurz) už jen náhradníci/ice :( Zvolte variantu
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Oděvní tvorba pro středně pokročilé, kteří chtějí rozumět základům poctivého řemesla.

 

Další z kategorie: Kurzy šití v Praze

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Kurz navazuje na náš koncept Prvního něco na sebe a jedná se o jeho volné pokračování.  Přijít samozřejmě můžete, i pokud jste si základy šití a prvním setkáním s oděvní tvorbou prošli někde jinde (třeba sami doma s youtube). Abyste kurz absolvovali v pohodě a harmonii, očekává se, že už jste na sebe ušili alespoň sukni nebo jednoduchou halenku a už jste někdy pracovali s klouzavějším materiálem, než je bavlněné plátno.

Koncept kurzu je vymyšlen pro lidi, kteří už za sebou mají euforií prvních oděvních kousků a rádi by svoji tvorbu chtěli dále precizovat a lehce profesionalizovat. Nevychováváme krejčové, ale učíme správné postupy tak, abyste sami nemuseli objevovat, na co už přišli mnozí před vámi.

Co se na kurzu bude dít? Šít budeme jednoduché košilové šaty s nařasenými rukávy. Naučíte se šít límeček, knoflíkovou légu a vsazovat rukávy a zúročíte svoji schopnost všívat šikmý proužek zase trochu jiným způsobem. Také budete možná poprvé pracovat s patkou na vyšívání knoflíkových dírek. Střih si budete moci doupravit podle svého vkusu- můžete mít šaty s páskem i bez a nebo košili v klasické nebo i zkrácené délce.

Kolik toho stihnete během kurzu ušít? Z naší zkušenosti předpokládáme, že abyste svůj projekt došili k dokonalosti, zabere vám celou délku obou setkání kurzu. 


 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

Požadovaný level šicích skills: mírně (i více) pokročilí.

Maximální kapacita: 5 lidí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně/středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: