PRÁZDNINOVÁ otevírací doba | PO - ČT: 13.00 - 18.00 | PÁ: 13.00 - 16.00 | Užívejte léta a něco si ušijte ♥

První něco na sebe | mírně pokročilí

2 490 Kč / kurz 2 058 Kč bez DPH
Volno (4 kurz) Volno (5 kurz) Zvolte variantu
První něco na sebe
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Základy oděvní tvorby pro mírně pokročilé. Dvě setkání všední dny večer nebo víkendová varianta.

Tento kurz můžete i darovat skrze dárkový voucher.

Další z kategorie: Kurzy šití v Praze

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Už víte, co je entl, k čemu je na stroji zpětný chod a nějaký ten polštářek už máte našitý? Bezva, pojďte s námi dál. Máme připravené portfolio jednoduchých projektů, které vám osvěží šatník a ukážou, že začít si šít na sebe, je začátek nového dobrodružství.

Budeme pracovat s oděvními látkami - tkaninami (úplety si necháme na jindy, ať se moc nezahltíte možnostmi). Během kurzu byste měli stihnout dva různé topy nebo jeden top a kalhoty či kraťasy. Ukážeme si různé způsoby zakončení a získáte základní znalosti k šití všech dalších oděvních projektů. Naučíte se lemovat šikmým proužkem průkrčník, vyzkoušíte stojáček nebo podsádku - když budete chtít.  Střihy pro vás máme připraveny a naše know-how je vám plně k dispozici.

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

Požadovaný level šicích skills: mírně (i více) pokročilí. Kurz je vhodný pro účastníky a účastnice od 15 let. Mladší děti z naší zkušenosti vyžadují jiný styl práce, než mají naše skupinové lekce pro dospělé. Pokud máte doma mladší nadšence do šití, než je 15 let, napište nám a vymyslíme vám individuální kurz šití přímo na míru. 

Maximální kapacita: 5 lidí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně/středně pokročilí
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora První něco na sebe 19.5.2020 14:39
Ráda bych poděkovala za skvělý kurz „První něco na sebe." Moc jsem si to u vás užila! Děkuju za velmi trpělivé a milé vedení lektorky Jarky :) Na konci jsem byla příjemně vyčerpaná a zároveň nadšená z nových zkušeností i kousků do šatníku. Díky! Těším se na příště :) Markéta
Odpovědět
K Avatar autora První něco na sebe 19.10.2020 11:37
Kurz První něco na sebe jsem si moc užila. Moc děkuji za milé vedení a skvělé rady, bez kterých bych sama nic moc neušila. Díky vám se šití stalo mým novým koníčkem a nemůžu se dočkat, že budu pravidelně docházet do vaší dílny a dál tvořit. Všem, kdo se chtějí naučit vyrobit si něco na sebe, kurz vřele doporučuji! :)
Odpovědět
K Avatar autora 8.2.2022 19:02
Děkuji mnohokrát lektorce Andree i Pokoji za vydařený kurz! Oslovilo mě jeho portfolio, které umožňuje i začátečníkům posunout se od šití hranatých věcí a polštářků někam dál. Vyhovovalo mi, že jsme si mohli vyzkoušet různé techniky - šití na overlocku, kapsy, knoflíkovou dírku, všívání skrytého zipu apod... Lektorka Andrea nám trpělivě vše vysvětlila; dohlédla, aby nám pod rukama vzniklo kvalitní dílo. Zvlášť si vážím toho, že byla otevřená i různým variantám - díky ní jsem si mohla např. k původně bezkapsové sukni přidat kapsy, ačkoliv to pro Andreu znamenalo, že se stará o pět lidí, z nichž každý má svůj šicí projekt v různém stadiu. Přesto nás všechny zvládla s přehledem vést - klobouk dolů. Oceňuju, že kurz je komorní, což lektorce umožnilo věnovat se jednotlivě každému účastníkovi a v neposlední řadě mě potěšily podrobné materiály s informacemi ke kurzu, které mi po přihlášce dorazily na email. Ještě jednou vřelé díky a ať se daří!
Odpovědět
A Avatar autora 22.7.2023 21:07
Skvělý kurz a příjemná lektorka Eliška :) Na kurzu jsme stihli ušít tričko a kalhoty, byla jsem příjemně překvapená kolik jsme udělali jen za 2 setkání. Druhý kurz s Materialistic a můžu jen doporučit. Určitě přijdu ještě. PS: navíc mají fakt krásné látky
Odpovědět
E Avatar autora První něco na sebe 11.2.2024 20:18
Velice příjemně strávené dva večery s lektorkou Eliškou, všechno srozumitelné, individuální přístup a příjemné prostředí. Super nové doplňky do šatníku.
Odpovědět