Brother HF 37 - bazar

Neohodnoceno

Robustní mechanický šicí stroj

 

Předváděcí model, který nám interně sloužil k šití (nikdy nebyl v plném provozu, ale sloužil nárazově na našich šicích kurzech.)

Stroj je po servisu, čistý, seřízený

s českým návodem a příslušenstvím a s přenosným kufříkem

Na stroj se bohužel už nevztahuje standardní záruka. Nespokojenost se strojem musíte ohlásit do 14-ti dnů, během kterých jej ještě můžete vrátit.

Stroj je k vyzkoušení nebo zaškolení v Praze.

Ideálně k osobnímu odběru. V případě poslání poštou nebo kurýrem prosíme počítat s náklady na balné navíc (cca 250,- Kč za vnitřní výplně a krabici).

Kategorie: Použité šicí stroje

5 290 Kč / ks 4 372 Kč bez DPH
stroj je rezervován, pokud o něj máte přesto zájem, naište nám a ozveme se, kdyby si to rezervující

Stroj, který máme rádi a který se nám rovněž už nehodí do našeho portfolia šicích strojů. Sloužil nám hezky a starali jsme se o něj. V provozu už nyní nemá využití a víme, že jinde nadělá ještě dost služby.

Níže si můžete přečíst, co k Brotheru HF 37 píšeme na jeho produktové stránce. Nový Brother HF 37 je nyní v ČR nedostupný a bude opět až na konci ledna 2021...

POPIS PRODUKTU:

 

Design šicího stroje Brother HF 37 napovídá, že neřeší zbytečnosti a jde rovnou k věci. A je tomu tak. Silný stroj s vnitřní kovovou konstrukcí zvládá s přehledem těžké tkaniny stejně jako jemné a pružné materiály. Má dokonce jednokrokové šití knoflíkové dírky, což u strojů v této cenové kategorii nebývá úplně obvyklé. 

Pro začátečníky je to takový luxusnější stroj, ale zase má potenciál s nimi růst po mnoho let. Pokročilí šijící zase ocení tichost, sílu a uživatelskou příjemnost. HF 37 má silný vpich jehly, což je zásadní vlastnost, kterou potřebujete u mnoha projektů - od kabelek po džíny. Plynulá volba délky a šířky stehu rozšiřuje možnosti stehů. Co se bude líbit každému je integrovaný navlékač nitě a kvalitní osvětlení pracovní plochy.


DALŠÍ FUNKCE:

ořez nitě přímo na patkové tyči, kvalitní LED osvětlení pracovní plochy, možnost šití dvojjehlou, širší a silnější podavač látky než levnější mechanické stroje, ponorný podavač

STEHY:

dekorativní i užitkové (např. slepý steh, trikotový steh, lemovací steh); šití knoflíkové dírky je automatické; celkový počet stehů 37. Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-4mm; šířka stehu 0-7mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► cívky na spodní niť (4 ks.), náhradní jehly, dvojjehla, trn na druhou nit při šití dvojjehlou, páráček, štěteček, šroubováky, pedál, kabel, návod na obsluhu stroje, pevný kryt stroje, instruktážní DVD

► patky: základní patka s fixací polohy, patka na knoflíkové dírky, teflonová patka pro šití koženky a pogumovaných materiálů, zipová patka oboustranná, patka se středovým vodičem (pro slepý steh), patka pro našívání knoflíků

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 8 kg

celkový příkon stroje: 51 W 

rozměry stroje : 31 cm (výška), 40,5 cm (délka), 18 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Jako dárek dostanete půlroční členství v našem šicím klubu.

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

 

Jméno značky: Brother
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Bazar: použité šicí stroje
Typ stroje: mechanický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ne
Knoflíková dírka: automatická, jeden druh
Počet stehů: 37
Délka a šířka stehu: 0-4 mm, 0-7 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: