Janome 419S

Neohodnoceno
vyprodané
janome 419s 800x600
ZdarmaZdarma

Základní model japonské značky Janome - silák, ze kterého bude mít radost zkušená švadlena i úplná začátečnice.

 

ZÁRUKA: 5 let

DOPRAVA: zdarma

 

Ke stroji poskytujeme zaškolení a dárek od nás si můžete vybrat.

7 625 Kč / ks 6 302 Kč bez DPH
Vyprodáno

Pokud hledáte nástupce svého staršího stroje, bude tento stroj skvělou volbou. Spokojenost hlásí ženy, které celý život doma šijí a byly zvyklé na Veritasku, o níž si myslely, že ji nic nemůže nahradit. A může. Janome 419S bude příjemným překvapením. Stejně tak je stroj vhodný i pro začínající. Pokud máte rozpočet na stroj nastaven tak, že se do něj s 419S vejdete, neváhejte. 

Co je na Janome 419S obzlášť fajn? Automatické navlékání nitě a hodně silný vpich jehly, který (s jehlou na džínovinu), prošije až 8 vrstev džínoviny. Patka lze zdvihnout hodně vysoko, což se hodí při šití více vrstev materiálu - např. při šití batohů a tašek.


DALŠÍ FUNKCE:

ořez nitě na patkové tyči, možnost šití dvojjehlou, litinový korpus, průmyslový kovový chapač usazený v litině, stroj je určený pro opravdu silné zatížení a prošije i zdánlivě nemožné, kvalitní LED osvětlení 

STEHY:

stehy základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné; šití knoflíkové dírky je automatické; celkový počet stehů 19. Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-4mm; šířka stehu 0-5mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► páráček, sadu jehel a cívky na spodní nit (3 ks), olejničku, šroubovák, pevný kufříkový kryt stroje, pedál, český návod

► patky: univerzální patka, patka pro přišívání zipů, patka obrubovací, patka pro automatické obšívání dírek.

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 7,2 kg

celkový příkon stroje: 85 W 

rozměry stroje : 29 cm (výška), 38 cm (délka), 17 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Můžete si vybrat dárek, který vám sedí:

a) jednorázově 10 % na naše látky nebo některý náš šicí kurz nebo

b) získáte členství v našem VIP klubu s trvalou slevou 5 % na látky i kurzy a navíc po dobu jednoho roku každý měsíc 2 hodiny ve sdílené šicí dílně zdarma

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Janome
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: mechanický šicí stroj
Typ chapače: kyvný vertikální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ano
Knoflíková dírka: automatická, jeden druh
Počet stehů: 19
Délka a šířka stehu: 0-4 mm, 0-5 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: