Janome 920 + zaškolení zdarma + půlroční členství v šicím klubu (přístup k šicí knihovně, 5% sleva na látky a kurzy šití)

Neohodnoceno
janome 920
ZdarmaZdarma

Ověřený model japonské značky Janome s intuitivním a jednoduchým ovládáním.

 

ZÁRUKA: 5 let

DOPRAVA: zdarma 

Ke stroji poskytujeme zaškolení na naší provozovně (Praha 7). K nákupu Janome 920 získáte půlroční členství v šicím klubu.

5 854 Kč / ks 4 838 Kč bez DPH
Vyprodáno

Ideální stroj pro začátečníky, který bude růst s vašimi šicími schopnostmi. Navzdory přátelskému a jemnému vzhledu se jedná o silný stroj s vysokým podílem kovu ve vnitřním uspořádání.

Typ Janome 920 je již několik let nepřekonatelným bestsellerem, který si kupují lidé, kteří s šitím začínají nebo hledají vhodného nástupce svého staršího stroje. Do našeho portfolia jsme ho vybrali i díky našim osobním zkušenostem s tímto modelem stroje. Navzdory velkorysé záruce a vysokému zatížení stroje na našich šicích kurzech jsme nikdy neřešili problém, který by potřeboval technika. Dokonce stroj přežil i pád na zem - ale to už je jiná historie ... 


DALŠÍ FUNKCE:

ořez nitě přímo na patkové tyči, možnost šití dvojjehlou, praktická schránka na příslušenství, kvalitní LED osvětlení 

STEHY:

stehy základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné; šití knoflíkové dírky je automatické; celkový počet stehů 21. Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-4mm; šířka stehu 0-5mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► páráček, sada jehel a cívek, olejnička, šroubovák, český návod.

► patky: patka univerzální, patka pro všívání zipů, patka pro automatickou knoflíkovou dírku, patka pro rovné šití, patka pro dekorační šití, patku pro slepý steh - dárek, patka pro dekorativní stehy - dárek, teflonová patka - dárek

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 6,2 kg

celkový příkon stroje: 85 W 

rozměry stroje : 28 cm (výška), 38 cm (délka), 15 cm (hloubka)


 

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Janome
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: mechanický šicí stroj
Typ chapače: kyvný vertikální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ne
Knoflíková dírka: automatická, jeden druh
Počet stehů: 21
Délka a šířka stehu: 0-4 mm, 0-5 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: