Garudan Smart GHE-1099 + rozšiřující stůl + zaškolení zdarma + půlroční členství v šicím klubu (přístup k šicí knihovně, 5% sleva na látky a kurzy šití)

Neohodnoceno

Elektronický šicí stroj pro domácí šití, který nadchne především velkým množstvím dekorativních (vyšívacích) stehů včetně možnosti vyšívání nápisů

 

ZÁRUKA: 3 roky

DOPRAVA: zdarma

Zaškolení ke stroji zdarma (v Praze).

K nákupu stroje Garudan Smart GHE-1099 získáte jako dárek rozšiřující stolek a také půlroční členství v našem šicím klubu (sleva 5% na naše látky a kurzy šití, 2 hodiny v šicí dílně každý měsíc).

7 900 Kč / ks 6 529 Kč bez DPH
expedice 2 - 3 dny

Česká firma Garudan stojí za výrobou a vývojem šicích strojů a je špičkou na trhu průmyslových strojů. V roce 2019 přišel Garudan s vlastní řadou domácích šicích strojů, kde uplatňuje své know-how ze strojů průmyslových a nabízí kvalitní standard pro domácí, hobby šití.

Smart GHE 1099 je nejlevnější elektronický stroj Garudan a zároveň nejlevnější elektronický stroj na trhu, který v tuto chvíli s klidným svědomím doporučujeme. O jeho odolnosti a výkonu nás přesvědčuje celokovový rám stroje. Vzhledem ke své ceně má i neobvykle hodně stehů (celkem 99 včetně osmi druhů knoflíkových dírek a vyšívání písmen abecedy).

Rotační chapač je tichý a jednoduchý na obsluhu. Na stroji oceníte příjemné vymoženosti elektronických šicích strojů: volba polohy jehly při došití (v látce versus nad látkou), tlačítko start/stop pro možnost šití bez pedálu (rychlost při šití bez pedálu lze plynule ovládat posuvným ovladačem), tlačítko pro zapošití na místě. Stroj má integrovaný navlékač jehly, patka má dostatečně vysoký zdvih i pro šití více silných vrstev,

Přídavný stolek, který ke stroji získáváte jako dárek, rozšiřuje pracovní plochu a bude se hodit např. při šití dek a jiných rozsáhlých projektů. Stroj zároveň disponuje volným ramenem, které naopak oceníte při šití drobnějších projektů, stejně jako nohavic a rukávů.

Informace a prospekt od výrobce ke Garudanu smart ghe-1099

 

DALŠÍ PARAMETRY:

 • Šířka stehu: až 7 mmm
 • Počet patek v ceně stroje 5
 • Cívky v příslušenství: 3 ks
 • Kryt stroje měkký
 • Typ jehel 130/705 H
 • Rychlost šití 650 stehů/min
 • Výkon 70 W
 • Hlučnost 65-75 dB
 • Osvětlení LED
 • Velikost šicí plochy se stolkem 410 × 230 mm
 • Rozměry stroje (š × v × d) 355 × 260 × 185 mm
 • Délka ramena k jehle 160 mm
 • Váha 5,5 kg

Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Jako dárek dostanete půlroční členství v našem šicím klubu.

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Garudan
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: elektronický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ne
Knoflíková dírka: automatická, osm druhů
Počet stehů: 99
Délka a šířka stehu: 0-5 mm, 0-7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: