Garudan Visio GHE-1207

Neohodnoceno
GHE 1207 čelní
ZDARMAZDARMA

Výrazný designem, všestranný použitím. Elektronický šicí stroj s nadstandardním množstvím stehů a s pamětí pro jednodušší vyšívání.

ZÁRUKA: 3 roky

DOPRAVA: zdarma

K nákupu stroje Garudan Visio GHE-1207 získáte jako dárek rozšiřující stolek a také půlroční členství v našem šicím klubu

 

ALTERNATIVY: Brother A16 (9 490,-), Brother A60 (10 990,-), Brother A150 (13 900,-), Lada H73A (10 990,-)

11 990 Kč / ks 9 909 Kč bez DPH
expedice 2 - 3 dny (1 ks)

Česká firma Garudan stojí za výrobou a vývojem šicích strojů a je špičkou na trhu průmyslových strojů. V roce 2019 přišel Garudan s vlastní řadou domácích šicích strojů, kde uplatňuje své know-how ze strojů průmyslových a nabízí kvalitní standard pro domácí šití.

Vision GHE 1207 okamžitě upoutá výrazným designem a červenou barvou a má potenciál lásky na první pohled. Od svého levnějšího kolegy z Garudanu (Smart GHE 1099) se odlišuje vyšším množstvím stehů (207 versus 99) a existencí paměti, která zjednodušuje např. vyšívání nápisů z jednotlivých písmen. Stroj je také o malinko větší a těžší (což je za nás dobrá vlastnost - pořád je to vcelku drobný a skladný stroj a místo doma vám určitě příliš nezabere).

Hlavní výhodu strojů Garudan spatřujeme ve velikém výběru dekorativních stehů a vyšívání nápisů pomocí písmen abecedy. Výšivka je kvalitní a v této cenové hladině unikátní. Je-li vyšívání nápisů a dekorativní stehy obecně něco, co vás při šicí tvorbě láká a zároveň nechcete pořizovat specializovaný vyšívací stroj, jsou všechny stroje Garudan dobrou volbou.

Visio GHE-1207 je velmi univerzální šicí stroj. Elektronika umožňuje používat oblíbené funkce jako je šití bez pedálu nebo volba polohy jehly při došití (v látce, nad látkou) a další. Stroj má tichý rotační chapač a navlékač jehly.

Volné rameno zjednodušuje šití drobných projektů a třeba zakládání úzkých nohavic. Přídavný stolek, který ke stroji dostáváte jako dárek, naopak použijete při šití velkých projektů - typicky quiltování a patchwork.

Podrobný prospekt Garudan Visio GHE 1207

 

DALŠÍ PARAMETRY:

 • Šířka stehu: až 7 mmm
 • Počet patek v ceně stroje: 7
 • Cívky v příslušenství: 3 ks
 • Kryt stroje měkký
 • Typ jehel 130/705 H
 • Rychlost šití 650 stehů/min
 • Výkon 70 W
 • Hlučnost 65-75 dB
 • Osvětlení LED
 • Velikost šicí plochy se stolkem 410 × 230 mm
 • Rozměry stroje (š × v × d) 360 × 280 × 190 mm
 • Délka ramena k jehle 160 mm
 • Váha 7 kg

Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Jako dárek dostanete půlroční členství v našem šicím klubu.

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Garudan
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: elektronický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ne
Knoflíková dírka: automatická, osm druhů
Počet stehů: 207
Délka a šířka stehu: 0-5 mm, 0-7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: