Pfaff Passport 3.0 + půlroční členství v šicím klubu (přístup k šicí knihovně, 5% sleva na látky a kurzy šití)

Neohodnoceno
passport 3.0 800x600
ZDARMAZDARMA

Vyšší model Pfaffu Passport s odstřihem nitě a velkým výběrem stehů. Spolehlivý parťák i pro složitější materiály. 

 

ZÁRUKA: 3 roky

DOPRAVA: zdarma

 

Zaškolení ke stroji zdarma. K nákupu stroje Pfaff Passport 3.0 získáte půlroční členství v našem šicím klubu.

 

12 830 Kč / ks 10 603 Kč bez DPH
expedice 2 - 3 dny (1 ks)

Pfaff Passport 3.0 má všechno dobré, proč máme Pfaff rádi a ještě něco navíc. Stálicí Pfaffu je systém horního podávání (IDT), který je výraznou pomocí při šití složitějších materiálů, jako je např. viskóza. 

Od nižšího modelu Pfaff Passport 2.0 ho nejzásadněji odlišuje automatický odstřih nitě, který je jeho hlavním lákadlem za vyšší cenu a také větší výběr stehů. Jedná se o elektronický stroj s rotačním chapačem. Umí 100 stehů, má volné rameno a zabudovaný navlékač jehly. Knoflíkové dírky umí čtyři druhy a zvládá je na jeden krok. 

Pfaff Passport 3.0 nabízí samozřejmě dobrý standard elektronických strojů - volba polohy jehly při zastavení šití (v látce versus nad látkou), tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu (šití bez pedálu je pouze možnost, nikoliv nutnost - šít můžete i standardně s pedálem). Nastavit rychlost šití lze na velmi pomalou až k rychlému šití.

Ovládání hodnotíme jako velmi intuitivní a český návod je solidně zpracovaný. Stroj má nadstandardně dobré osvětlení a v ceně najdete pevný plastový kryt, který oceníte na zakrytí stroje v běžném provozu a při jeho případném přemisťování. Na zmínku rozhodně stojí i velmi vydařený a minimalistický design, který je milou třešničkou na tomhle stroji.

 


DALŠÍ FUNKCE:

regulace přítlaku patky

elektronická síla vpichu jehly

snadný a rychlý výběr stehu

29 poloh jehly

pracovní plocha od jehly doprava 15 cm

dvojí osvětlení nevrhající stíny tvořené optimalizovanými zářivými světly

šití volným pohybem - vhodné pro snadné quiltování a šití výšivek

zvýšená poloha patky - vhodné pro šití silných látek či quilt pod patkou


STEHY:

100 stehů, dekorativní i užitkové (např. slepý steh, trikotový steh, lemovací steh); šití knoflíkové dírky je automatické (umí 4 druhy). Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-5mm; šířka stehu 0-7mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:


► cívka na spodní nit (5 ks), plstěná podložka, šroubováček, sada jehel, krytka špulky nitě (malá a velká), páráček, štěteček, vodítko, kolík pro druhou špulku nitě, pevný plastový kryt

► patky: základní patka (na stroji), patka pro slepý steh, patka zipová, patka vyšívací pro IDT systém, speciální patka pro stehy s délkou stehu do 1 mm, patka pro obšívání knoflíkové dírky

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 6,7 kg

celkový příkon stroje: 70 W 

rozměry stroje : 28 cm (výška), 39,5 cm (délka), 19,5 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Získáte výhodnější přístup ke všem věcem, co umíme. Slevu na naše kurzy šití a látky z našeho e-shopu a kamenné prodejny.

 

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Pfaff
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: elektronický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano
Přítlak patky: ano
Knoflíková dírka: automatická, čtyři druhy
Počet stehů: 100
Délka a šířka stehu: 0-5 mm, 0-7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: